Rytoj: Darija, Inga, Vaigedė, Švitrigaila

2014 m. spalio 23 dieną buvo paskelbtos projekto lyderių turo užduotys, eiga ir atlikimo laikas. Gruzdžių gimnazijos 7 klasės mokinys Rokas Atstopas įgijo teisę dalyvauti Kalbų kengūros lyderių ture, kadangi mokinys praeitais metais vykusiame konkurse tapo Auksinės Kengūros diplomo laimėtoju. Dalyvaudamas konkurse mokinys turės atlikti kūrybinio pobūdžio užduotis, kurias pristatyti reikia iki 2014 m. lapkričio 28 dienos. Mokinį konsultuos anglų k. vyr. mokytoja A. Belskienė. Linkime Rokui sėkmės!

Šaškių varžybos PDF Spausdinti El. paštas
Ketvirtadienis, 23 Spalis 2014 08:04

Šaškių varžybos

Spalio 22 d. Ginkūnų mokykloje vyko Šiaulių rajono bendrojo lavinimo mokyklų mokinių šaškių varžybos „Ginkūnai 2014”. Varžybose dalyvavo ir Gruzdžių gimnazijos mokiniai. Geriausiai sekėsi D. Mykolaičiui (4 kl.) ir D. Andrijaitytei (IVb g.kl), kurie iškovojo antrąsias vietas, trečiąją vietą iškovojo V. Poluektovaitė (IIIa g. kl.)

Trečiadienis, 22 Spalis 2014 20:27

3b klasės mokiniai kartu su gimnazijos bibliotekos darbuotoja L. Šufinskiene dalyvauja pirmajame Respublikiniame knygų skaitymo festivalyje-konkurse ,,Knygų pelėda". Konkursas organizuojamas, siekiant populiarinti skaitymą – aktyviai ir kūrybiškai visuomenei būtiną bruožą, panaudojant naujas vaikų ir jaunimo literatūros pažinimo formas.

Atvira kūno kultūros pamoka

Spalio 22 dieną 6 klasėje vyko atvira kūno kultūros pamoka „Krepšnio kamuolio varymas“. Kamuolio varymas vienas iš pagrindinių krepšinio technikos elementų. Mokiniai pamokoje mokėsi taisyklingai varyti kamuolį kaire, dešine ranka. Mokymas vyko individualiai ir grupėse.

„SUSITINKAM PO REKLAMOS“

Gruzdžių gimnazijos komanda, pasivadinusi „Ekonautais“, dalyvauja Šiaulių miesto ir regiono mokinių socialiniame projekte „Susitinkam po reklamos“. Valdemar Verbicki (IIb), Monika Žukauskaitė (IIb), Ingrida Černauskaitė (IIb), Andžej Melnik (III), Diana Žemeckaitė (IIb), Gustė Noreikytė (IVa) ir Gabrielė Medelinskaitė (IIa) ant Šiaulių profesinio rengimo centro maketo kuria Gruzdžių gimnazijos pilietinių idėjų EKO-medį. Savo pilietines idėjas mokiniai pristatys lapkričio 5 d. Šiaulių miesto kultūros centre.

Mokinius konsultuoja: vyresnysis lietuvių kalbos mokytojas Mindaugas Malcevičius, anglų kalbos mokytoja metodininkė Inga Stonienė, vyresnioji chemijos mokytoja Laima Zdanavičienė.

M. Malcevičius

20141022_113710
Atnaujinta Trečiadienis, 22 Spalis 2014 20:00

Vėlinės -mirusiųjų pagerbimo diena PDF Spausdinti El. paštas
Antradienis, 21 Spalis 2014 08:38

5 klasė mokiniai dalyvavo integruotoje muzikos pamokoje ,,Vėlinių giesmės ir raudos. Vėlinės -mirusiųjų pagerbimo diena.
Šią dieną lankome artimųjų kapus ,giedamos giesmės,raudos,ilgesingos dainos. Apie tokio turinio dainas  pasakojo muziejaus darbuotoja K.Vrublevskaja. Mokiniai klausėsi našlaičių dainų, giedojo giesmes, grojo muzikos instrumentais.

Pirmadienis, 20 Spalis 2014 11:05

II b gimnazinės klasės mokiniai spręndė eurolygos testą. „Euro lygos“ testą sudaro 32 klausimai apie eurą ir Europą. Jie gali būti iš įvairių sričių – geografijos, ekonomikos, istorijos, ir kt.

“Kaimynų taurės“ varžybos

Meškuičių gimnazijoje vyko tarptautinės „Kaimynų taurės“ varžybos. Jose dalyvavo Šiaulių, Joniškio rajonų mokinių komandos ir svečiai iš Latvijos Girkalnės vidurinės mokyklos. Gerai varžybose startavo Gruzdžių gimnazijos sportininkai. Lengvosios atletikos varžybose 100 m. bėgime trečiąją vietą iškovojo G. Muzikevičius (IIa g. kl.) 1000 m. bėgime antrąją vietą iškovojo E. Čeputis (Ia g. kl.). T. Budraitis (IIa g. kl.)rutulio stūmimo rungtyje iškovojo trečiąją vietą. Kvadrato komanda iškovojo antrąją vietą, futbolininkai ir virvės traukikai iškovojo trečiaja vietą, Varžybų nugalėtojai ir prizininkai apdovanoti medaliais