Mokinių pavežėjimas

Reklaminis skydelis

Dabar lankosi

Mes turime 4 svečius online

Biblioteka

Reklaminis skydelis

Muziejus

Reklaminis skydelis

Paieška

Sveikiname su vardadieniu!


Šiandien: Pranas, Pranciškus, Sintautas, Sintautė
Rytoj: Galmantė, Mingailas, Stefa, Stefanija


Designed by:

Mokslo festivalis „Erdvėlaivis Žemė” 2014 PDF Spausdinti El. paštas
Sekmadienis, 14 Rugsėjis 2014 19:36

Rugsėjo 11 d. III – IV gimnazinių klasių mokiniai dalyvavo ekskursijoje temaMeteorologinių stebėjimų ypatumai bei prietaisų veikimo principai“. Ekskursija vyko LHMT Šiaulių meteorologijos stotyje. Su mokiniais bendravo dr. Aurelija Malciūtė

Ekskursijos metu mokiniai sužinojo, kad pagrindinė meteorologijos stočių funkcija - vykdyti atmosferos reiškinių stebėjimus, fiksuoti įvairius meteorologinius rodiklius, o susistemintą ir tarptautiniais kodais užšifruotą meteorologinio pobūdžio informaciją perduoti Lietuvos hidrometeorologijos tarnybai. Šie duomenys patenka ir į pasaulinius meteorologijos bei aviacijos centrus. Be meteorologinių stebėjimų Šiaulių meteorologijos stotyje yra fiksuojami augalų sezoninės raidos rodikliai, įvairioms institucijoms bei gyventojams rengiamos hidrometeorologinės pažymos, organizuojamos ekskursijos. Ekskursijos metu galėjome išsamiau susipažinti su meteorologijos stoties veikla, stebėjimų principais bei modernia matavimų įranga. Nuotraukos galerijoje.

Fizikos mokytoja Daiva Jonkienė

Atnaujinta Pirmadienis, 15 Rugsėjis 2014 07:41
 
Viešosios erdvės įrengimas PDF Spausdinti El. paštas
Pirmadienis, 08 Rugsėjis 2014 10:48

 Gruzdžių gimnazijoje rugsėjo 1 d. vyko projekto "Gruzdžių miestelio bendruomenės (Gruzdžių gimnazijos) viešosios erdvės įrengimas ir sutvarkymas" pabaigos šventė. Apie projekto įgyvendinimo sunkumus, jo eigą pasakojo gimnazijos direktorius J. Vasiliauskas. Jis pažymėjo, jog projekto sąmata buvo gana didelė, todėl atsirado galimybė tinkamai sutvarkyti aplinką. Įgyvendinus projektą, tapo saugiau, jaukiau  gimnazijos moksleiviams,  miestelio jaunimui pagerėjo sąlygos sportuoti.

Apie projekto įgyvendinimą kalbėjo Šiaulių rajono Vietos veiklos grupės pirmininkas Povilas Zaveckas. Jis taip pat pasidžiaugė mokyklos aktyvumu ir noru įgyvendinti šį projektą. Džiaugėsi, kad projektas įgyvendintas tinkamai. Prieš perkerpant juostelę gimnazijos direktorius padėkojo visiems, kas padėjo atlikti darbus. Dėkota darbus atlikusiai UAB "Medingė" (direktorius Gedas Lukšas), konsultavimo paslaugas teikusiam Šiaulių rajono turizmo ir verslo informacijos centrui ( direktorė Kristina Duseikaitė). Šie žmonės negalėjo dalyvauti projekto baigimo ir naujosios viešosios erdvės atidarymo šventėje. Direktorius padėkos raštus ir dovanėles su gimnazijos simbolika įteikė Povilui Zaveckui, Šiupylių, Bridų, Gruzdžių bendruomenių pirmininkams Laimutei Skopienei, Rasai Šiškuvienei, Kristinai Stropei. Pasidžiaugta, kad bendromis jėgomis su Gruzdžių seniūnija (seniūnė Nijolė Bagdonavičienė) buvo sutvarkytas šaligatvis.

Direktorius Juozas Vasiliauskas ir grupės veiklos pirmininkas Povilas Zaveckas perkirpo juostelę ir visi norintys galėjo pavaikščioti trinkelėmis grįstu taku, pamėtyti kamuolį į atnaujintą krepšinio aikštelės krepšį, prisėsti ant naujų suoliukų, pasidžiaugti atnaujinta veja, žydinčiomis gėlėmis.

Direktorius Juozas Vasiliauskas

dsc 0058  dsc 0060

Atnaujinta Pirmadienis, 08 Rugsėjis 2014 19:45
 
Rugsėjo 1- iosos šventė PDF Spausdinti El. paštas
Penktadienis, 29 Rugpjūtis 2014 07:30

1

Gruzdžių gimnazijoje  aidėjo Rugsėjo 1-osios skambučiai. Pasipuošę ir nešini kardeliais, rožėmis ir kitais rudens žiedais moksleiviai traukė į pirmąją mokslų metų dienos šventę. Daugiau nuotraukų rasite galerijoje.

 

 

 

Atnaujinta Sekmadienis, 07 Rugsėjis 2014 21:06
 
Gerb.mokytojai, mokiniai, tėveliai PDF Spausdinti El. paštas
Ketvirtadienis, 28 Rugpjūtis 2014 14:23
Dalyvaujame Bendruomeniškiausio renginio konkurse su renginiu " Kasmetinė Kaziuko mugė". Iki rugsėjo 1 d. vyksta balsavimas internete adresu  www.mtc.lt. taip pat galima balsuoti ir Mokyklų tobulinimo centro socialinio tinklo Facebook paskyroje. Labai prašome prabalsuoti už mūsų renginį. Mokyklų sąraše mes esame 114.
 
Ačiū už bendradarbiavimą
 
Atnaujinta Ketvirtadienis, 28 Rugpjūtis 2014 14:24
 
Sveikinimas PDF Spausdinti El. paštas
Antradienis, 26 Rugpjūtis 2014 19:34

Atnaujinta Trečiadienis, 03 Rugsėjis 2014 08:47
 
Informacija PDF Spausdinti El. paštas
Ketvirtadienis, 14 Rugpjūtis 2014 08:49
              Informuojame, jog rugpjūčio 26d. 13 val. į gimnaziją atvežamos uniformos  I-ų gimnazinių klasių mokiniams. Taip pat bus galima užsisakyti jas naujai į gimnazines klases atvykstantiems gimnazistams.
Uniformas atsiimti  11 kabinete.
 
Administracija
Atnaujinta Ketvirtadienis, 14 Rugpjūtis 2014 08:51
 
Informacija PDF Spausdinti El. paštas
Ketvirtadienis, 10 Liepa 2014 11:10

Brandos atestatų įteikimo akimirkas rasite galerijoje.

Atnaujinta Penktadienis, 18 Liepa 2014 20:27
 
Padėkos dienos akimirkos PDF Spausdinti El. paštas
Ketvirtadienis, 19 Birželis 2014 08:42

GRUZDŽIŲ GIMNAZIJOJE MOKINIAI SKATINAMI IR PINIGAIS

Baigiant mokslo metus, Padėkos dienos metu jau penktą kartą piniginėmis premijomis apdovanojami geriausi gimnazijos mokiniai. Šiais metais apdovanotas ypač gausus geriausių mokinių būrys. Pinigai mokinių apdovanojimams skirti pagal Gruzdžių gimnazijos ir UAB „Baltic Champs“ (vadovas K. Juščius) bei „Norfos“ labdaros bei paramos fondo (direktorius J. Dundulis) bendradarbiavimo sutartis. Finansinis paskatinimas pervestas į mokinių tėvų sąskaitas.

Piniginėmis premijomis apdovanoti: Agnė Stankaitytė, Vanesa Zubauskaitė, Kornelija Daugintytė, Amanda Jasotytė, Monika Gelžinytė, Justė Mykolaitytė, Ineta Kondrotaitė, Geda Matuliokaitė, Gintarė Baranauskaitė, Robertas Jonkus, Monika Sabaliauskaitė, Aušrinė Jašiskytė, Monika Kondrotaitė, Simonas Vrublevskis, Gustė Noreikytė, Gintarė Balčiūnaitė.

Gimnazijos direktorius Juozas Vasiliauskas pasidžiaugė, kad mokykloje yra daug labai gerai besimokančių, aktyvių, kūrybingų mokinių. Paragino visus mokinius stengtis gerai mokytis, kad ir kitų mokslo metų pabaigoje būtų galima juos paskatinti piniginėmis premijomis. Džiugu, kad verslo žmonės nepagaili pinigų jaunajai kartai ir supranta, kad taip skatinamas mokinių aktyvumas, iniciatyva, požiūris į savo darbą.

Antrus metus padėkos įteiktos ir pažangą padariusiems mokiniams.

Direktorius Juozas Vasiliauskas

 

 

padeka3 padeka1  

(Daugiau nuotraukų rasite galerijoje)

Atnaujinta Ketvirtadienis, 19 Birželis 2014 08:55
 
<< Pradžia < Ankstesnis 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Sekantis > Pabaiga >>

Puslapis 1 iš 29

Karjeros ugdymas

Reklaminis skydelis

Tvarkaraštis

Reklaminis skydelis

Pamokų laikas:

1. 8.00-8.45
2. 8.50-9.35
3. 9.45-10.30
4. 10.45-11.30
5. 11.50-12.35
6.12.50-13.35
7.13.45-14.30
8.14.35-15.20

Gimnazijos mokiniai

 • An Image Slideshow
 • An Image Slideshow
 • An Image Slideshow
 • An Image Slideshow
 • An Image Slideshow
 • An Image Slideshow
 • An Image Slideshow
 • An Image Slideshow
 • An Image Slideshow
 • An Image Slideshow
 • An Image Slideshow
 • An Image Slideshow
 • An Image Slideshow
 • An Image Slideshow
 • An Image Slideshow
 • An Image Slideshow
 • An Image Slideshow
 • An Image Slideshow
 • An Image Slideshow

Pažangiausi gimnazijos mokiniai

Sample Title

Dienoraštis

Reklaminis skydelis

Vaikų linija

Reklaminis skydelis

Dienynas

Reklaminis skydelis

Švietimo ir mokslo ministerija

Reklaminis skydelis